«БЕЗМЕЖНА РЕАЛЬНІСТЬ»«Не було у творця іншої причини для створення світу, окрім любові». Певно, у митців теж немає інших причин, щоб продукувати своєю творчістю інші світи: фантазійні, ірреальні, філософські. Світи Сергія Суглобова – це відчуття спорідненості з природою, де анімалістичні образи поєднані з частинами рослин; це мереживо київських вуличок і таємничість знайомої художнику з дитинства Бессарабки; це сюрреалістичні сюжети, де примхи фантазії співвідносяться з дійсністю.
«За всім живописом Сергія Суглобова відчуваються тонкі вібрації невидимого і нечутного, чи говоримо ми про серію «Онтопсихологія води» чи про пейзажі і портрети – значну та виразну частину його творчості. Саме ці вібрації наповнюють живим драматизмом полотна самобутнього живописця», – зазначає мистецтвознавиця Надія Таршис. На полотнах Сергія Суглобова магічні елементи тісно переплітаються з реальним життям, а чудеса контрастують з буденністю. Живопис, графіка та колажі, представлені на виставці «Безмежна реальність» – апофеоз багаторічної творчої діяльності митця.
Про автора:
Сергій Суглобов народився у 1952 році, киянин у третьому поколінні. Закінчив художню школу та Поліграфічний інститут ім. І. Федорова. У різний час співпрацював з видавництвами «Веселка», «Радянський письменник», «ПТАХ». У 2016 році брав участь у III Міжнародному ярмарку сучасного мистецтва «ArtExpoSPb». Автор численних приватних та учасник колективних виставок в Україні та за кордоном.


МВЦ Музею історії Києва
2020